Programy - práce s dětmi - Programms for childrens

  • Z Pasování na vodníky
    Z Pasování na vodníky

V roce 2009 a i v loňském roce jsme pro vás připravili sportovní hry, vědomostní soutěže a výtvarné dílny. Jak se vám dařilo, se můžete podívat v naší fotogalerii. Najdete se?

 

Vyráběli jsme šperky z plastu, fimo hmoty, korálků a smaltu, ořechové medvídky, korálkové stromky a také jsme malovali enkaustickou metodou. Při sportovních akcích jsme hráli fotbal nebo se plnili časově omezené úkoly se sportovní tématikou. V loňském roce jsme udělali i mezinárodní soutěž Česko versus Nizozemí, kde soutěžili vaši rodiče. Většina aktivit byla zdarma, platily se jen výtvarné dílny za materiál a lektora.

 

Doufáme, že jste se dobře bavili a že se zúčastníte letošních animačních programů, které si pro vás připravíme. Můžete se těšit na nové výtvarné techniky, sportovní hry a mnoho dalšího.

 

Budeme rádi za vaše reakce a podněty k animačním programům. Děkujeme


Váš tým Autocamp Podroužek

 

 

In 2009 and last year we made for You sport games, knowledge contests and art works. How You did it You can see in our photo gallery. Can You see?

 

We made jewels from plastic, fimo matherial and enamel matherial and from little beads. We made little bears from nuts and we did encaustic art. We played football or we made time- limited sport games. In last year we made intenational competition Czech Republic versus Netherlands where Your parents played with You. The most of these activities were free only art works were paid.

 

We hope You enjoyed our programes and You will participate this program which we will make for You. You can look forward to new art technics, sport games and much more.

 

Write us Your ideas for animation programs. Thank You very much.